B-klasa » Rzeszów III - Łańcut | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Terminarz rozgrywek ligi: RZESZÓW: KLASA B GRUPA 3
RUNDA I
Kolejka 1 w dniach 23-08-2015
1 | Iskra Jawornik Polski | - Stal Łańcut | 2015-08-23 |
|
|
|
2 | Orzeł Harta | - Czarni Kraczkowa | 2015-08-23 |
|
|
|
3 | LKS Tarnawka | - SZiK Wola Rafałowska | 2015-08-23 |
|
|
|
4 | Orzeł Wysoka Łańcucka | - Galicja Chmielnik | 2015-08-23 |
|
|
|
5 | Polonia Hyżne | - Arka Albigowa | 2015-08-23 |
|
|
|
6 | Pogórze Bachórz | - Pogórze Husów | 2015-08-23 |
|
|
|
Kolejka 2 w dniach 30-08-2015
7 | Stal Łańcut | - Pogórze Husów | 2015-08-30 |
|
|
|
8 | Arka Albigowa | - Pogórze Bachórz | 2015-08-30 |
|
|
|
9 | Galicja Chmielnik | - Polonia Hyżne | 2015-08-30 |
|
|
|
10 | SZiK Wola Rafałowska | - Orzeł Wysoka Łańcucka | 2015-08-30 |
|
|
|
11 | Czarni Kraczkowa | - LKS Tarnawka | 2015-08-30 |
|
|
|
12 | Iskra Jawornik Polski | - Orzeł Harta | 2015-08-30 |
|
|
|
Kolejka 3 w dniach 06-09-2015
13 | Orzeł Harta | - Stal Łańcut | 2015-09-06 |
|
|
|
14 | LKS Tarnawka | - Iskra Jawornik Polski | 2015-09-06 |
|
|
|
15 | Orzeł Wysoka Łańcucka | - Czarni Kraczkowa | 2015-09-06 |
|
|
|
16 | Polonia Hyżne | - SZiK Wola Rafałowska | 2015-09-06 |
|
|
|
17 | Pogórze Bachórz | - Galicja Chmielnik | 2015-09-06 |
|
|
|
18 | Pogórze Husów | - Arka Albigowa | 2015-09-06 |
|
|
|
Kolejka 4 w dniach 13-09-2015
19 | Stal Łańcut | - Arka Albigowa | 2015-09-13 |
|
|
|
20 | Galicja Chmielnik | - Pogórze Husów | 2015-09-13 |
|
|
|
21 | SZiK Wola Rafałowska | - Pogórze Bachórz | 2015-09-13 |
|
|
|
22 | Czarni Kraczkowa | - Polonia Hyżne | 2015-09-13 |
|
|
|
23 | Iskra Jawornik Polski | - Orzeł Wysoka Łańcucka | 2015-09-13 |
|
|
|
24 | Orzeł Harta | - LKS Tarnawka | 2015-09-13 |
|
|
|
Kolejka 5 w dniach 20-09-2015
25 | LKS Tarnawka | - Stal Łańcut | 2015-09-20 |
|
|
|
26 | Orzeł Wysoka Łańcucka | - Orzeł Harta | 2015-09-20 |
|
|
|
27 | Polonia Hyżne | - Iskra Jawornik Polski | 2015-09-20 |
|
|
|
28 | Pogórze Bachórz | - Czarni Kraczkowa | 2015-09-20 |
|
|
|
29 | Pogórze Husów | - SZiK Wola Rafałowska | 2015-09-20 |
|
|
|
30 | Arka Albigowa | - Galicja Chmielnik | 2015-09-20 |
|
|
|
Kolejka 6 w dniach 27-09-2015
31 | Stal Łańcut | - Galicja Chmielnik | 2015-09-27 |
|
|
|
32 | SZiK Wola Rafałowska | - Arka Albigowa | 2015-09-27 |
|
|
|
33 | Czarni Kraczkowa | - Pogórze Husów | 2015-09-27 |
|
|
|
34 | Iskra Jawornik Polski | - Pogórze Bachórz | 2015-09-27 |
|
|
|
35 | Orzeł Harta | - Polonia Hyżne | 2015-09-27 |
|
|
|
36 | LKS Tarnawka | - Orzeł Wysoka Łańcucka | 2015-09-27 |
|
|
|
Kolejka 7 w dniach 04-10-2015
37 | Orzeł Wysoka Łańcucka | - Stal Łańcut | 2015-10-04 |
|
|
|
38 | Polonia Hyżne | - LKS Tarnawka | 2015-10-04 |
|
|
|
39 | Pogórze Bachórz | - Orzeł Harta | 2015-10-04 |
|
|
|
40 | Pogórze Husów | - Iskra Jawornik Polski | 2015-10-04 |
|
|
|
41 | Arka Albigowa | - Czarni Kraczkowa | 2015-10-04 |
|
|
|
42 | Galicja Chmielnik | - SZiK Wola Rafałowska | 2015-10-04 |
|
|
|
Kolejka 8 w dniach 11-10-2015
43 | Stal Łańcut | - SZiK Wola Rafałowska | 2015-10-11 |
|
|
|
44 | Czarni Kraczkowa | - Galicja Chmielnik | 2015-10-11 |
|
|
|
45 | Iskra Jawornik Polski | - Arka Albigowa | 2015-10-11 |
|
|
|
46 | Orzeł Harta | - Pogórze Husów | 2015-10-11 |
|
|
|
47 | LKS Tarnawka | - Pogórze Bachórz | 2015-10-11 |
|
|
|
48 | Orzeł Wysoka Łańcucka | - Polonia Hyżne | 2015-10-11 |
|
|
|
Kolejka 9 w dniach 18-10-2015
49 | Polonia Hyżne | - Stal Łańcut | 2015-10-18 |
|
|
|
50 | Pogórze Bachórz | - Orzeł Wysoka Łańcucka | 2015-10-18 |
|
|
|
51 | Pogórze Husów | - LKS Tarnawka | 2015-10-18 |
|
|
|
52 | Arka Albigowa | - Orzeł Harta | 2015-10-18 |
|
|
|
53 | Galicja Chmielnik | - Iskra Jawornik Polski | 2015-10-18 |
|
|
|
54 | SZiK Wola Rafałowska | - Czarni Kraczkowa | 2015-10-18 |
|
|
|
Kolejka 10 w dniach 25-10-2015
55 | Stal Łańcut | - Czarni Kraczkowa | 2015-10-25 |
|
|
|
56 | Iskra Jawornik Polski | - SZiK Wola Rafałowska | 2015-10-25 |
|
|
|
57 | Orzeł Harta | - Galicja Chmielnik | 2015-10-25 |
|
|
|
58 | LKS Tarnawka | - Arka Albigowa | 2015-10-25 |
|
|
|
59 | Orzeł Wysoka Łańcucka | - Pogórze Husów | 2015-10-25 |
|
|
|
60 | Polonia Hyżne | - Pogórze Bachórz | 2015-10-25 |
|
|
|
Kolejka 11 w dniach 31-10-2015/01-11-2015
61 | Pogórze Bachórz | - Stal Łańcut | 2015-10-31 |
|
|
|
62 | Pogórze Husów | - Polonia Hyżne | 2015-10-31 |
|
|
|
63 | Arka Albigowa | - Orzeł Wysoka Łańcucka | 2015-10-31 |
|
|
|
64 | Galicja Chmielnik | - LKS Tarnawka | 2015-10-31 |
|
|
|
65 | SZiK Wola Rafałowska | - Orzeł Harta | 2015-10-31 |
|
|
|
66 | Czarni Kraczkowa | - Iskra Jawornik Polski | 2015-10-31 |
|
|
|
Ostatnia kolejka 3 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 4 | ||||||||||||||||||
|