Sport.pl

Aktualności

Zwycięstwo!

• autor: JustFairPlay, 2017-08-20 13:16

Tak jak zakładaliśmy przed sezonem zerwaliśmy z naszym poprzednim wizerunkiem i zaczęliśmy od zwycięstwa...

Na inaugurację sezonu rozegraliśmy bardzo dobry mecz, który zakończył się wysokim wynikiem 7:0. Mimo kilku błędów jakie popełnialiśmy przy wyprowadzaniu akcji przez naszych rywali, śmiało można stwierdzić że zdominowaliśmy mecz i przez 90 minut to my kontrolowaliśmy grę i stwarzaliśmy sobie sytuacje strzeleckie. Naszą dobrą dyspozycję potwierdził bramką w 31 minucie Tomasz Sapek, który pociągnął piłkę wzdłuż linii końcowej i z ostrego kąta pokonał bramkarza HALO. Na podwyższenie wyniku trzeba było czekać do drugiej połowy kiedy to piłka po strzale głową Mateusza Łozy odbiła się od słupka i z najbliższej odległości piłkę dobił Karol Witowski. Kolejna bramka zdobyta w 55 minucie, gdy Tomek Sapek podał do niekrytego Rafała Kusza, który podciągnął piłkę w kierunku bramki i pewnym strzałem z okolic 16 metra zdobył swoją bramkę. Już 10 minut później do siatki trafił ponownie Sapek, który wykorzystał dobre podanie Karola Witowskiego i drugi raz pokonał bramkarza HALO. W 80 minucie Tomek Sapek oddał pewny strzał i zdobył swoją 3 bramkę w tym spotkaniu. Prawdziwe wejście smoka odnotował Przemek Kusz, który kilka chwil po wejściu na boisko wszedł prawą stroną pola karnego i mocnym strzałem podwyższył wynik na 6:0. Wynik meczu ustalił w doliczonym już czasie gry Krzysztof Witowski. Niepilnowany w polu karnym przyjął piłkę zagraną z lewej strony przez Kamila Kasiaka i ze spokojem zdobył ostatnią bramkę w dzisiejszym meczu.