Aktualności

Pierwsza przegrana!

• autor: JustFairPlay, 2017-09-08 20:40

KS SZiK Wola Rafałowska - Czarni Kraczkowa 1:4

Dzisiejszy mecz zdecydowanie poniżej oczekiwań. Z konieczności mecz na bramce zaczął Tomek Sapek, przez co za dużo zdziałać z przodu nie mógł osamotniony Rafał Kusz, jednak udało mu się kilka razy zagrozić bramce gości. Niestety jako drużyna w przeciwieństwie do Czarnych Kraczkowa, nie byliśmy w stanie wymienić kilku prostych, dokładnych podań. Dodatkowo w pierwszej połowie grę utrudniał silny wiatr. Kraczkowa zdołała wyjść na prowadzenie za sprawą Dominika Bartkowicza już w pierwszej połowie. Początek drugiej strony zdecydowanie zaskoczył naszych gości w czym skutecznie pomógł wspomniany wcześniej wiatr. Nie udało nam się jednak tego wykorzystać i mimo kilku groźnych strzałów bramkarz z Kraczkowej zachowywał czyste konto. Kontry jakie przeprowadzali dzisiaj goście były dla nas zabójcze. Po jednej z akcji sędzia wskazał na wapno, co mimo powtórki dwa razy wykorzystał strzelec pierwszej bramki. Warto zaznaczyć, że w tym momencie między słupkami stał już Mateusz Szczepański, który zaczynał mecz jako obrońca. Po kolejnej kontrze było już 3:0, a do bramki znowu trafił Bartkiewicz. Na bramkę dla SZiKu trzeba było czekać aż do 82 minuty, kiedy to wprowadzony po przerwie meczu w pole Tomek Sapek silnym strzałem nie dał szans bramkarzowi gości. Ostatnie słowo w tym meczu należało jednak do Czarnych Kraczkowa, bo w doliczonym czasie gry po kolejnej kontrze trafił Mateusz Trojnar.

Po tym meczy spadamy na trzecią pozycję, tracąc do Strażowa 3, a do Krzemienicy 1 punkt.