KS SZIK Wola Rafałowska   Halo Hyżne
Handzlówka

2017-08-20, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

Na inaugurację sezonu rozegraliśmy bardzo dobry mecz, który zakończył się wysokim wynikiem 7:0. Mimo kilku błędów jakie popełnialiśmy przy wyprowadzaniu akcji przez naszych rywali, śmiało można stwierdzić że zdominowaliśmy mecz i przez 90 minut to my kontrolowaliśmy grę i stwarzaliśmy sobie sytuacje strzeleckie. Naszą dobrą dyspozycję potwierdził bramką w 31 minucie Tomasz Sapek, który pociągnął piłkę wzdłuż linii końcowej i z ostrego kąta pokonał bramkarza HALO. Na podwyższenie wyniku trzeba było czekać do drugiej połowy kiedy to piłka po strzale głową Mateusza Łozy odbiła się od słupka i z najbliższej odległości piłkę dobił Karol Witowski. Kolejna bramka zdobyta w 55 minucie, gdy Tomek Sapek podał do niekrytego Rafała Kusza, który podciągnął piłkę w kierunku bramki i pewnym strzałem z okolic 16 metra zdobył swoją bramkę. Już 10 minut później do siatki trafił ponownie Sapek, który wykorzystał dobre podanie Karola Witowskiego i drugi raz pokonał bramkarza HALO. W 80 minucie Tomek Sapek oddał pewny strzał i zdobył swoją 3 bramkę w tym spotkaniu. Prawdziwe wejście smoka odnotował Przemek Kusz, który kilka chwil po wejściu na boisko wszedł prawą stroną pola karnego i mocnym strzałem podwyższył wynik na 6:0. Wynik meczu ustalił w doliczonym już czasie gry Krzysztof Witowski. Niepilnowany w polu karnym przyjął piłkę zagraną z lewej strony przez Kamila Kasiaka i ze spokojem zdobył ostatnią bramkę w dzisiejszym meczu.

7. Karol Witowski bramka  (1 asysta)  zmiana 77" Sebastian Szydełko I
8. Piotr Czajka  (1 asysta)  zmiana 80" Kamil Kasiak  (1 asysta)
9. Krzysztof Witowski bramka  (1 asysta)
10. Rafał Kusz bramka  zmiana 65" Patryk Hondz
11. Tomasz Sapek bramka bramka bramka  (1 asysta)  zmiana 85" Przemysław Kusz bramka

herb KS SZIK Wola Rafałowska Prezentacja graficzna składu drużyny KS SZIK Wola Rafałowska